Jubileusz Ekonomika

Szanowni Absolwenci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli !

Mamy zaszczyt poinformować o nadchodzącym jubileuszu 90-lecia istnienia naszej szkoły.

W związku z tym chcielibyśmy zaprosić wszystkich absolwentów, przyjaciół, sympatyków, nauczycieli i osoby związane z „Ekonomikiem” do wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Niech ten dzień stanie się okazją do wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil i dzielenia się wspomnieniami.

Będziemy wdzięczni za nadsyłanie wspomnień, zdjęć oraz wszelkich pamiątek dotyczących działalności naszej placówki.

Szczegółowe informacje będą udostępniane za pośrednictwem strony internetowej szkoły: www.ekonomik.stalowawola.pl (zakładka JUBILEUSZ EKONOMIKA) oraz na Facebooku.

                                                                                                                             Komitet organizacyjny

  1) Program Jubileuszu

Ramowy plan obchodów:

Sobota 18 maja 2019 r.:

  • godz. 10.00 – Msza św. w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie
    w intencji uczniów, rodziców, pracowników i absolwentów szkoły
  • godz. 10.00 – 11.20 - Rejestracja gości w szkole
  • godz. 11.30 – Gala Jubileuszowa z udziałem gości honorowych, uczniów, rodziców, pracowników i absolwentów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli
  • Od godz. 14.00 – Spotkania absolwentów z nauczycielami, wychowawcami
    i kolegami z lat szkolnych w salach lekcyjnych. Zwiedzanie szkoły, okolicznościowych wystaw, pamiątkowe wpisy do „Kroniki Zjazdu"
  • godz.18.00 - Bal Absolwenta (Oficyna Pałacowa Ordynata w Charzewicach).  

2) Rejestracja

Rejestracja dla uczestników gali jubileuszowej oraz balu odbywać się będzie poprzez uzupełnienie ankiety zgłoszeniowej, którą można pobrać tutaj (DOCX) raz przesłanie jej na adres: jubileuszekonomik@gmail.com.

Termin zgłaszania udziału w jubileuszu upływa 4 maja 2019 r.

3) Opłaty 

Na realizację i odpowiednią oprawę uroczystości przeznaczamy przede wszystkim własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników gorąco liczymy na Państwa wsparcie finansowe.

Udział w Balu Absolwenta to koszt 130 za osobę, taką samą kwotę należy wpłacić za osobę towarzyszącą - koszt udziału pary w balu wyniesie wtedy 260 zł. . Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w Oficynie Pałacowej  Ordynata (ok. 100 m-c noclegowych) w Charzewicach. Kontakt z właścicielem obiektu pod numerem tel.: 696 056 615. Wpłaty należy dokonać do dnia 4 maja 2019 r. r. w sekretariacie szkoły lub na konto bankowe:

Stowarzyszenie Sympatyków i Absolwentów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli nr konta bankowego: 84 2030 0045 1110 0000 0231 3110

W tytule przelewu prosimy wpisać: JUBILEUSZ - imię, nazwisko, nazwisko panieńskie (jeśli dotyczy) oraz rok ukończenia szkoły.

4) Wspomnienia Absolwentów

Będziemy wdzięczni za nadsyłanie wspomnień, zdjęć oraz wszelkich pamiątek dotyczących działalności naszej placówki. Wspomnienia i zdjęcia należy przesłać na e-mail: jubileuszekonomik@gmail.com lub na adres szkoły:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli,

ul. Polna 15, 37-464 Stalowa Wola. 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy