Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

„Książka – bohaterem dnia”! Zabawa z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich  

W tym roku inaczej niż zwykle obchodziliśmy święto książek. „Inaczej”– wcale nie oznacza, że „gorzej”…  Wiele osób włączyło się do zabawy z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.  Na facebooku naszej biblioteki mogliśmy oglądać fotografie książek w ciekawych aranżacjach i rozważać przeczytanie literatury polecanej przez uczniów i nauczycieli. A przy okazji mieliśmy okazję podziwiać wiosenne kwiaty i domowe zwierzaki, które, jak wiadomo wszystkim miłośnikom książek, dodają szczególnego charakteru takim chwilom…. Nie ma to jak książka, miłe otoczenie, pachnące kwiaty i mruczący kot… I te zdjęcia – piękne! Miło było pobyć z Wami - chociaż zdalnie – dziękujemy, że zechcieliście ugościć nas w domach, ogródkach i na balkonach….

     Pamiętajcie, badania pokazują, że czytelnictwo rośnie… To pozytywna wiadomość… Życzymy Wam samych wciągających lektur – podnoście statystyki! I pamiętajcie – jesteśmy z Wami!  

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy