Sukces uczniów klasy czwartej o kierunku fototechnik

Sukces uczniów klasy czwartej o kierunku fototechnik

Wczoraj odbył się kolejny wernisaż wystawy uczniów z klasy czwartej o kierunku fototechnik. Ze Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli, prace pojechały do Janowa Lubelskiego i zawisły w galerii muzealnej Muzeum Fotografii. Było to możliwe dzięki zaproszeniu właściciela muzeum – Pana Antoniego Florczaka. Wernisaż przyciągnął ogromną publiczność, która miała możliwość podziwiać ok. 30 zdjęć naszej zdolnej młodzieży. Wieczór uświetnił występ muzyczny na żywo – śpiewał i grał Pan Jurij Tokar. Impreza splotła się ze Świętem Kobiet, o czym również nie zapomnieli nasi uczniowie – każda kobieta przybyła na wernisaż otrzymała kwiat. Muzyka, pyszne jedzenie i piękne zdjęcia – w takim klimacie można było spędzić wczorajszy wieczór w Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim. Dla naszych uczniów jest to na pewno olbrzymi sukces – mieliśmy okazję promować naszą szkołę i kierunek poza województwem podkarpackim. Wystawa będzie wisiała w muzeum do 4 marca, więc jeśli ktoś jeszcze nie zdążył obejrzeć zdjęć – zapraszamy.

Składamy jeszcze raz wielkie gratulacje dla autorów zdjęć i podziękowania dla Pana Antoniego Florczaka za zorganizowanie tego wydarzenia.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy