Nasza "hotelarka" piąta w Polsce!

Cały Ekonomik się cieszy!  

Nie po raz pierwszy przekonaliśmy się, że połączenie  autentycznych pasji, ciekawości świata i pracowitości przynosi wspaniałe efekty! Pomimo pandemii, która pokrzyżowała plany organizatorom konkursów i olimpiad, nasi uczniowie, jak co roku, dają radę!

Z radością zawiadamiamy, że WERONIKA PRZYBOŚ z klasy 4 thż zdobyła V miejsce w XII Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej! Tytuł przewodni tegorocznej  olimpiady brzmiał  "Działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii" i odbywał się on line,  ze względu na obostrzenia związane z panującą pandemią. Etap Centralny zmagań o tytuł "Mistrza Wiedzy Hotelarskiej 2021", w zgodnej opinii opiekunki naukowej pani Renaty Sękiel i uczennicy Weroniki Przyboś był bardzo trudny. Składał się z testu wiedzy oraz ze scenki zawodowej, prowadzonej w języku angielskim. Weronika rywalizowała z młodzieżą z całej Polski, a o wyrównanym poziomie niech świadczy fakt, że do czwartego miejsca zabrakło jej...0.7 punktu. Weroniko! Gratulujemy Ci - jesteś finalistką prestiżowego konkursu, a radość całego ekonomika jest tak wielka jakbyś była laureatką!

Zawsze przygotowujemy naszą młodzież tak, żeby była równorzędną konkurencją dla wysoko wykwalifikowanej kadry zawodowej, ale to zapał uczniów, którzy są zainteresowani zdobywaniem wiedzy , przyczynił się do tego wielkiego sukcesu. My uważamy, że sukces był wspólny, dlatego GRATULACJE składamy i opiekunkom i ich uczennicy. Cały Ekonomik cieszy się z Wami – dziękujemy! Nasza "hotelarka" piąta w Polsce!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy