IX Regionalny Konkurs z języka zawodowego angielskiego oraz niemieckiego szkół średnich „Język + Zawód = Przyszłość”

 

23 listopada odbył się IX Regionalny Konkurs z języka zawodowego angielskiego oraz  niemieckiego szkół średnich „Język + Zawód = Przyszłość” zorganizowany przez ZS nr 1 w Tarnobrzegu pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Konkurs składał się z części pisemnej, w której uczniowie musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem oraz części ustnej polegającej na przedstawieniu prezentacji multimedialnej w wybranym przez siebie języku z tematu: profil turystyczno- hotelarski- „Najpiękniejsze miasto w Unii Europejskiej – propozycja wycieczki z bazą noclegową”.

Uczestniczki biorące udział w wydarzeniu zostały pochwalone za wysoki poziom prezentacji. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice tj. 1. Kamila Krajewska- kl. 2 TżT 2. Amanda Stawowy- 1 TE 3. Maria Dul- 1 TSA 4. Emilia Szewczyk- 1 THT. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody, natomiast za czwarte miejsce było wyróżnienie w postaci drobnego upominku, pozostali oraz ich opiekunowie dyplomy uczestnictwa.

Nasi nagrodzeni:

1. Amanda Stawowy- 1 TE- wyróżnienie- opiekun p. M. Stec,

2. Maria Dul- 1 TSA -  wyróżnienie- opiekun p. W. Zeliaś.

Gratulujemy !!!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy