Ekonomik wśród 500 najlepszych techników w Polsce!

 

Ranking PERSPEKTYW (kliknij)

 

Ekonomik wśród 500 najlepszych techników w Polsce!

Prestiżowy i ceniony za obiektywizm  Ranking  Perspektyw ogłosił wyniki. Według sprawdzonych kryteriów (wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminów zawodowych) Zespół Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli zajmuje 31 pozycję wśród najlepszych szkół średnich Podkarpacia!

Ekonomik od lat stale poprawia swoją pozycję wśród najlepszych szkół zawodowych naszego regionu. Wystarczy prześledzić lokaty w ciągu ostatnich 6 lat, aby przekonać się o tym, że tytuł Brązowej Szkoły nie był przypadkowy. Każdy kolejny rok rankingu (ostatnio np. rok 2018- tytuł Brązowej Szkoły, rok 2019- 34. pozycja na Podkarpaciu,) przynosi ważne potwierdzenie: Ekonomik jest szkołą, która należy do ścisłej czołówki dobrych techników w regionie.  W tym roku, dzięki ambicji i pracowitości młodzieży, dyrekcji i nauczycieli szkoła kolejny raz otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły Perspektyw”.

       Ten niewątpliwy  sukces to wielka  radość, ale także zobowiązanie: Ekonomik to dla rodziców i uczniów gwarancja najlepszej jakości oferty edukacyjnej. Nie możemy zawieść.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Osiągnij sukces już dziś

Dowiedz się więcej!

Partnerzy